toc Рубрики

Вийшов з друку препринт «Протидія агресивному податковому плануванню в Україні»

Видання присвячено висвітленню теоретичних основ протидії агресивному податковому плануванню – особливого виду мінімізації сплати податків та пропозицій щодо впровадження окремих механізмів протидії та контролю за агресивним податковим плануванням в Україні, розроблених на основі оцінки відповідної світової практики та передумов становлення вітчизняної моделі протидії мінімізації сплати податків.

В препринті приведено основні результати науково-дослідних робіт „Протидія агресивному податковому плануванню в Україні” та „Алгоритм виявлення ризикових суб’єктів господарювання – платників податку на прибуток підприємства на основі аналізу співвідношення показників фінансової звітності”, виконаних Науково-дослідним інститутом фіскальної політики Університету ДФС України.

Видання представлене для обговорення науковцями та практиками, сфера наукових інтересів та практична діяльність яких пов’язана з проблематикою протидії мінімізації сплати податків.

Протидія агресивному податковому плануванню в Україні / С. С. Брехов, В. І. Коротун, О. Є. Сушкова, Н. В. Новицька та ін. – Ірпінь : Університет ДФС України, 2017. – 108 с. – (Препринт / Науково-дослідний інститут фіскальної політики Університету ДФС України).