toc Рубрики

Став доступний для скачування Анотований покажчик результатів наукових досліджень Науково-дослідного інституту фіскальної політики (2016)

Покажчик містить основні відомості про наукові дослідження, проведені Науково-дослідним інститутом фіскальної політики у 2016 році.

Видання, розраховане на науковців, викладачів, аспірантів, фахівців-практиків, яких цікавлять питання розвитку державної митної справи в Україні, подано двома мовами – українською та англійською.

Анотований покажчик результатів наукових досліджень Науково-дослідного інституту фіскальної політики (2016): наук.-інформ. вид./НДІ фіскальної політики. Ірпінь, 2017. 153 с.