toc Рубрики

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

10 квітня 2017 року працівники Науково-дослідного інституту фіскальної політики взяли участь у засіданні Науково-технічної ради Державної фіскальної служби України. На засіданні було заслухано доповідь директора інституту про результати роботи за 2016 рік. За результатами роботи науково-технічної ради  наукові дослідження визнані такими, що відповідають технічним завданням та можуть бути впровадженими в практичну діяльність ДФС.

Також протягом засідання розглянуто інформація щодо стану виконання науково-дослідних робіт які виконуються на замовлення Державної фіскальної служби України в 2017 році та обговорені пропозиції щодо формування  Тематичного плану науково-дослідних робіт на 2018 рік відповідно до Порядку організації наукових досліджень та науково-технічних розробок у Державній фіскальній службі України, затвердженого наказом ДФС від 30.12.2014 р. № 410 (зі змінами)