toc Рубрики

Інтернет-конференція «Актуальні аспекти адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності»

Інтернет-конференція «Актуальні аспекти адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності»Розпочала роботу науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності»

До участі у роботі науково-практичної інтернет-конференції запрошуються вчені, викладачі та аспіранти, працівники податкових, фінансових, юридичних, митних та інших установ, організацій і відомств.

Мета конференції: дослідження теоретичних і практичних аспектів адміністрування митної вартості товарів та інформування громадян про митні правила й митні формальності.

 ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

1. Проблеми адміністрування митної вартості імпортних товарів в Україні.

2. Особливості інформаційної взаємодії митниць ДФС та громадян щодо пропуску товарів, що переміщується (пересилаються ) через митний кордон України.

3. Актуальні проблеми нормативно-правового забезпечення зовнішньоекономічної політики та здійснення державної митної справи.